Remis z R1

Powalczyliśmy.. ale bardziej ze sobą. Wyglądaliśmy zawłaszcza w pierwszej połowie jakby każdy z nas miał zaciągnięty ręczny hamulec. Gra niedokładna i bez dynamiki. Dobrze zaczęliśmy golem Tomka lecz potem już wyglądało to widowisko z naszej strony średnio. Pierwszą połowę przegrywamy chociaż może gdyby skuteczność nasza była tego dnia na wyższym poziomie to wynik byłby zgoła inny. W drugiej połowie nadal my staramy się coś ugrać lecz przeciwnik nas skutecznie kontrował. Od karniaka wywalczonego przez Karola udało się poderwać drużynę. Przeciwnik "usiadł" fizycznie. Lecz my nadal nie potrafiliśmy wykorzystać szans nawet 100% do strzelenia gola. Wpadał tzw. babole a nie dobre strzały. Wyjątkiem jest bardzo ładny gol Miłosza. Cieszymy się finalnie z remisu bo graliśmy daleko od optymalnej dyspozycji. Teraz mamy mecz o 14.00. Lekkostrawny obiadek i zapierniczamy po swoje. Do zobaczenia.