Extra wygrana naszego teamu i koniec emocji ligowych

Przed przystąpieniem do tego meczu mieliśmy mieszane uczucia. Niepewny jeszcze 100% byt w lidze oraz zdziesiątkowany przez kartki skład. Jednak pięknie zagraliśmy! Dyktowaliśmy przeciwnikowi nasze warunki i tylko dobry ich bramkarz oraz odpuszczenie końcówki przez nas dało "tylko" taki wynik. Jesteśmy bardzo zadowoleni że końcówka naszego debiutu w 1 lidze jest dobra. Ten wynik daje nam pewne utrzymanie się oraz szanse na 5 miejsce. Może apetyty były większe po pierwszych trzech kolejkach ale nasz zespół jest raczej boiskowy, dlatego ten wynik jest całkiem spoko. Na podsumowanie przyjdzie czas a na dziś delektujmy się świetnie zrobionym skrótem z tego meczu autorstwa naszego kolegi Marcina el Torpedo.